پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 تماس با ما

خدمات دیگر شامل اخذ کد فراگیر- اخذ سیب سلامت - اخذ گواهی حلال - پرداخت روزنامه رسمی و کثیر الانتشار - پرداخت حق تمبر سرمایه و ... می شود که در ذیل هر یک را به اختصار توضیح می دهیم :

کدفراگیر

کلیه اتباع خارجی که در ایران فعالیت می کنند یا قصد سکونت و تحصیل را در ایران دارند باید برای انجام امور خود کد فراگیر دریافت نمایند.کد فراگیر مانند کد ملی است که برای اتباع خارجی صادر می شود.
دریافت کد فراگیر

سیب سلامت

سیب سلامت در واقع نشان و علامت سازمان غذا و دارو است. سازمان غذا و دارو این نشان را برای بر روی محصولاتی قرار می دهد که فاکتورهایی سلامتی که این سازمان تعیین کرده است را داشته باشند. در این مقاله قصد داریم به بررسی لوگوی سیب سلامت همچنین و سایر نکات پیرامون این نشان بپردازیم.
سیب سلامت

گواهی حلال

حلال به غذاهایی گفته می‌شود که در دین اسلام مصرف آن‌ها مجاز است. حلال همچنین عنوان مجموعه‌ای از نام نشان های تجاری (برند) است که بر محصولات غذایی درج می‌شود. این نام برگرفته از معنی غذای حلال است که در دین اسلام آمده است و اولین مرتبه محصولات غذایی حلال در کشور مالزیبه وجود آمده است. در چند سال اخیر این علامت تجاری غذایی به صورت یک علامت جهانی از طرف کشورهای اسلامی در دنیا معرفی شده‌است به‌ طوری که در کشورهای غیر اسلامی نیز از استقبال خوبی برخوردار شده‌ است.
اخذ نشان حلال

شناسه ملی

شاید تا کنون برای شما پیش آمده باشد که در لحظه بخواهید شناسه ملی شرکت خود را به کسی بگویید اما بدلیل عدم دسترسی به مدارک ثبتی نتوانسته اید شناسه ملی یا شماره ثبت خود را به اشخاص ثالث اعلام نمایید.یا شاید شرکتی اعلام همکاری با شما نموده یا خواهان قرارداد با شرکتی هستید اما از اعتبار آن اطلاعی ندارید. همچنین با استعلام اطلاعات شرکت متوجه می شوید این شرکت بدهی مالیاتی دارد یا خیر
سامانه شناسه ملی

پرداخت روزنامه رسمی

روزنامه رسمی کشور از سازمان های وابسته به قوه قضائیه می باشد که به صورت شرکت سهامی اداره می شود.مطابق اساسنامه قانونی مصوب 28/ 12/ 1352، ارکان شرکت عبارتند از: مجمع عمومی، هیئت مدیره و مدیرعامل و بازرس قانونی. سهام شرکت صد در صد متعلق به دولت بوده و ریاست محترم قوه قضاییه رئیس مجمع عمومی شرکت می باشند.برابر ماده 4 اساسنامه شرکت روزنامه رسمی : موضوع شرکت اداره و چاپ و انتشار روزنامه رسمی کشور، انجام سفارشات چاپی و مطبوعاتی قوه قضاییه، وزارتخانه، موسسات و شرکت های دولتی و نهاد های عمومی غیر دولتی، چاپ، توزیع و فروش کتب و نرم افزارهای الکترونیک و رایانه ای می باشد.
پرداخت روزنامه رسمی

پرداخت روزنامه کثیر الانتشار

هر آگهی که بابت تاسیس و تغییرات شرکت/ موسسه از اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری صادر می شود باید هم در روزنامه رسمی و هم در روزنامه کثیر الانتشار منتشر گردد.بیشتر اوقات اشخاص نسبت به پرداخت هزینه آگهی در سایت روزنامه رسمی اقدام اما روزنامه کثیر الانتشار را پرداخت نمی نمایند.
پرداخت روزنامه کثیرالانتشار

پرداخت حق تمبر سرمایه

پس از اینکه شرکت ثبت می گردد یا سرمایه شرکت افزایش می یابد می بایست پرداخت حق تمبر سرمایه انجام گردد.میزان حق تمبر سرمایه نیم در هزار کل سرمایه (یا سرمایه ای که افزایش یافته) می باشد. برای پرداخت حق تمبر دو ماه از زمان ثبت شرکت یا افزایش سرمایه مهلت دارید . در صورتی که در این مدت حق تمبر پرداخت نگردد به میزان دو برابر آن جریمه به شرکت تعلق می گردد.لازم به ذکر است برای پرداخت حق تمبر نیازی به داشتن کد اقتصادی نیست.
حق تمبر سرمایه

تنظیم اجاره نامه

در زمانی که سند مالکیت به نام شرکت یا اعضاء هیئت مدیره نباشد، اجاره نامه به عنوان یک مدرک مهم برای برخی امور ثبتی (کد اقتصادی، ارزش افزوده، کارت بازرگانی و ...) مورد نیاز می باشد.همچنین برای تعویض پلاک و امور دیگر نیز اجاره نامه مورد نیاز می باشد.
اجاره نامه

دریافت کد پستی

امروزه کد پستی به غیر از کاربرد اصلی خود (ارسال مرسولات پستی) برای کارهایی مانند ثبت شرکت، تغییر آدرس شرکت، انحلال شرکت، تاسیس شعبه ، ثبت برند، اخذ کارت بازرگانی و کد اقتصادی و ... نیز حایز اهمیت می باشد.
کد پست

رهگیری مرسولات پستی

کلیه مرسولاتی که پست می شود دارای یک بارکد پستی می باشد.این بارکد زمانی در اختیار شما قرار می گیرد که به اداره پست مراجعه و مدارک یا کالایی را پست و رسید خدمات پستی دریافت می نمایید. با داشتن این بارکد می توانید در هر زمان اطلاعات پستی مرسوله خود را به دست آورید. در حال حاضر با توجه به الزامی بودن کارت سوخت و کارت ملی جدید، پیگیری آن از اهیمت بالایی برخوردار است. همچنین موردی که به امور ثبتی مربوط می باشد پیگیری دفاتر پلمپ شده و روزنامه های ارسالی به آدرس متقاضی می باشد.
ثبت اطمینان
error:
سلام؛ وقت بخیر
چطور می تونم کمکتون کنم؟