پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 تماس با ما

در این مقاله قصد داریم در خصوص تمدید برند (علامت تجاری) توضیح دهیم.

هر برندی که ثبت می شود به مدت 10 سال اعتبار دارد و می بایست قبل از انقضای مدت نسبت به تمدید آن اقدام نمود. هیچ برندی با اعتبار کمتر وجود ندارد و اگر موسسه یا شخصی به شما گفت برای شما برند یک ساله اخذ نموده و اگر می خواهید برند 10 ساله شود مبلغی جداگانه واریز نمایید قصد کلاه برداری از شما را دارند.

اگر به هر علتی قبل از پایان مدت اعتبار نسبت به تمدید برند اقدام نکردید یه زمان شش ماهه برای تمدید به شما تعلق می گیرد. اگر در این بازه زمانی نیز تمدید برند را انجام ندهید هر شخص حقیقی و حقوقی می تواند نسبت به اخذ آن نام تجاری برای خود اقدام نماید.
شما همچنین می توانید توضیحات بسیار کاملی در مورد  ثبت شرکت سهامی خاص و تغییرات شرکت سهامی خاص را در سایت ثبت اطمینان مطالعه نمایید.

توجه نمایید زمان اعلام شده از تاریخ ثبت اظهارنامه می باشد نه از تاریخ ثبت علامت تجاری. لذا به این موضوع دقت نموده زیرا ممکن است از زمان ارسال اظهارنامه تا اتمام مراحل و دریافت سند چندین ماه زمان ببرد.

تمدید برند برعکس ثبت برند زمان زیادی نمی برد زیرا از نظر تشابه با برند های ثبت شده دیگر بررسی نمی شود و در صورتی که در خواست به درستی ثبت شود حدودا یک هفته ای برند شما تمدید می گردد.

در صورتی که پس از ثبت برند اضافه کالایی انجام داده اید یا آدرس مندرج در سند تغییر یافته است اسناد مربوط به آن را نیز باید ارائه دهید.

قابل ذکر است سند برند از سال 1400 دیگر پشت نویسی نمی شود و در صورت تمدید برند سند جدید صادر می شود. همچنین برای تمدید برند نیازی به مراجعه به اداره مالکیت صنعتی نیست و بری روی سند علامت شناسه یکتا و رمز تصدیق ثبت می شود و از این طریق می تواند اصالت سند را جویا شوید.

اگر برند به نام شرکت باشد و  قصد تمدید آن را داشته باشید باید روزنامه آخرین هیئت مدیره شرکت و تصویر شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل شرکت نیز به اداره ارائه شود

با توجه به اینکه ثبت اطمینان کمترین هزینه را نسبت به موسسات ثبتی دیگر از شما اخذ می نماید ، لذا برای انجام امور خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و به خاطر عدم پرداخت هزینه های جزئی خود را دچار مشکلات عدیده ای از قبیل تکمیل نبودن مراحل ثبت، رد صورتجلسه و بدهی مالیاتی و ابطال مجوزهای اخذ شده  و … ننمایید.

error:
سلام؛ وقت بخیر
چطور می تونم کمکتون کنم؟