پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 تماس با ما

خدمات مالکیت صنعتی (علامت تجاری - طرح صنعتی - اختراع)

امروزه نقش اساسی و تعیین کننده حمایت از حقوق مالکیت معنوی در ایجاد زمینه ابتکار و نوآوری و توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و رشد سرمایه گذاری و تجارت بین المللی برکسی پوشیده نیست. حقوق مالکیت صنعتی نیز بعنوان بخش عمده ای از حقوق مالکیت معنوی با دربرگرفتن حق استفاده انحصاری علائم تجاری ، اختراعات ، طرحهای صنعتی ، نام تجارتی ، مبدأ و نشان جغرافیایی کالا و… از ابتکار و نتیجه فکر افراد در برابر اشخاص ثالث ازطریق ثبت این حقوق در محدوده جغرافیایی کشور یا کشورهای محل ثبت حمایت نموده و بدین ترتیب ضمن ایجاد انحصار بهره برداری از رقابت مکارانه در عرصه تجارت و صنعت جلوگیری و موجبات تسهیل انتقال تکنولوژی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی را فراهم می سازد لذا ایجاد نظام مالکیت صنعتی پویا و کارآمد با سازوکار اجرایی قوی و مؤثر و بهره گیری از تسهیلات نوین ثبت (ثبت ملي و بین المللی) از دغدغه کشورها و عاملی اساسی برای نیل به توسعه و رشد در همه ابعاد آن بشمار می رود. در ذیل زیر مجموعه خدمات مالکیت صنعتی را توضیح می دهیم.

ثبت برند باعث ایجاد هویت و اعتبار و ارزش برای فعالیت شما می باشد. با ثبت برند وارد دنیای رقابت تجاری شوید. ثبت برند باعث می شود تمامی تلاش های شما برای کسب و کار و رونق گرفتن آن ذخیره شود ، طبیعتا هرچه کالا و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید و محصولی با کیفیت تر ارائه دهید ارزش و بهای برند شما افزایش پیدا می کند ، همچنین با ثبت برند از سوء استفاده افراد سودجویی که می خواهند تلاش و کار شما را به اسم خودشان تمام کنند جلوگیری کنید .
برای ثبت برند (علامت تجاری) ابتدا باید نام و تصویر درخواستی در طبقات و کالای مورد نظر استعلام شود ، اگر اسمی مد نظر دارید میتوانید از طریق فرم زیر درخواست استعلام در کالا یا خدمات مورد نیاز خود را بصورت رایگان اعلام نمائید ، اگر اسمی مد نظر ندارید می توانید از طریق فرم زیر کالا و خدمات خود را ارسال نمائید تا کارشناس های ما اسامی که احتمال ثبت بالایی دارند را برای ثبت به شما پیشنهاد دهند .
لطفا توجه داشته باشید که حتما در درخواست خود کالا و خدمات بصورت دقیق آورده شود تا کارشناس های ما بصورت تخصصی اطلاعات لازم را در اختیار شما قراردهند و احتمال ثبت برند خود را دریافت نمائید . به عنوان مثلا اگر درخواست ثبت برند در محصولات لبنیاتی دارید به همین موضوع اشاره دقیق کنید ، اشاره کلی به مواد غذایی کافی نیست زیرا مواد غذایی هزاران کالا را شامل می شود که در طبقات مختلف قراردارد شاید احتمال ثبت برند در قسمت لبنیات وجود داشته باشد ولی در کنسروجات امکان ثبت نباشد به همین دلیل هرچه اشاره به کالا و خدمات درخواستی دقیق تر باشد نتیجه استعلام نیز دقیق تر می شود. 

ثبت اطمینان متعهد می گردد تمامی مراحل درخواست استعلام و ثبت طرح بین کارشناس و متقاضی بصورت محرمانه حفظ و انجام گردد ، تا اطلاعاتی از طرح درخواستی در هیچ کجا بروز نکند . شما میتوانید با ارسال درخواست از طریق فرم زیر از تمامی مراحل ثبت برند ، هزینه های ثبت برند ، مدت زمان ثبت برند و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت برندتان اطلاع پیدا کنید .

شما می توانید محصولات و کالاهای تولیدی که ظاهری منحصربفرد و جدیدی دارند یا بسته بندی های خاص محصولات خود را به عنوان طرح صنعتی ثبت نمائید و اجازه ندهید رقبا و افراد سودجو ، طرح هایی را که با فکر و ایده ی نو تولید کرده اید به سرقت ببرند .
برای ثبت طرح صنعتی ابتدا باید استعلام طرح درخواستی گرفته شود در این خصوص درخواست خود را از طریق فرم زیر برای کارشناس های ما ارسال نمائید ، بعد از ارسال درخواست کارشناسان ما از شما عکس کالا یا طرح سه بعدی آن را از شما درخواست می کنند تا استعلام طرح صنعتی شما گرفته و احتمال ثبت آن بررسی گردد .
ثبت اطمینان متعهد می گردد تمامی مراحل درخواست استعلام و ثبت طرح بین کارشناس و متقاضی بصورت محرمانه حفظ و انجام گردد ، تا اطلاعاتی از طرح درخواستی در هیچ کجا بروز نکند . شما میتوانید با ارسال درخواست از طریق فرم زیر از تمامی مراحل ثبت طرح صنعتی ، هزینه های ثبت طرح صنعتی ، مدت زمان ثبت طرح صنعتی و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت طرح خود اطلاع پیدا کنید .

اگر با تفکر و ابتکار خود فرآیند یا فرآورده ای جدید و نویی ابداع و اختراع کرده اید و یا ابزار و وسیله ای را توسعه و بهبود بخشیده اید برای داشتن حق مالکیت یا دریافت حق ثبت اختراع خود ملزم هستید تا آن را در مراجع ذی صلاح ثبت نمائید.
برای ثبت اختراع ابتدا باید ادعای اختراع بررسی و استعلام گرفته شود ، اختراع ادعایی باید در جهان نمونه ی ثبت و تولید شده نداشته باشد و در هیچ کجا برای عموم افشا نشده باشد . اگر درخواست ثبت اختراع دارید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال نمائید تا توسط کارشناس های ثبت اطمینان بررسی گردد . بعد از مشخص شدن وجود احتمال ثبت اختراع شما برای انجام مراحل ثبت دریافت می گردد .
ثبت اطمینان متعهد می گردد تمامی مراحل درخواست استعلام و ثبت اختراع بین کارشناس و متقاضی بصورت محرمانه حفظ و انجام گردد ، تا اطلاعاتی از اختراع درخواستی در هیچ کجا بروز نکند . شما میتوانید با ارسال درخواست از طریق فرم زیر از تمامی مراحل ثبت اختراع ، هزینه های ثبت اختراع ، مدت زمان ثبت اختراع و همچنین مدارک مورد نیاز برای ثبت اختراع خود اطلاع پیدا کنید .

فرم درخواست خدمات

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم
    error:
    سلام؛ وقت بخیر
    چطور می تونم کمکتون کنم؟