پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 تماس با ما

خدمات طراحی سایت ، لوگو (نشان) و ست اداری

امروزه خدمات طراحی از درجه اهمیت بالایی برخوردار می باشند زیرا معرف کسب و کار و فعالیت شما است. به همین دلیل برای طراحی این امور باید از تجربیات طراحان کارآزموده و حرفه ای استفاده کرده  تا بتوانید به بهترین شکل خود را به مشتریان و مراجعه کنندگان خود معرفی کنید ، خدمات طراحی ثبت اطمینان شامل طراحی سایت ، طراحی لوگو ، طراحی سِت اداری (مانند طراحی کارت ویزیت ، طراحی سربرگ ، پاکت و طراحی تراکت و ... ) توسط طراحان خبره بصورت تخصصی در این زمینه ارائه می شود ، شما میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان  ما بهرمند شوید. در ذیل این مطلب در مورد این خدمات توضیحات مختصری را داده ایم .

امروزه طراحی وبسایت بصورت های گوناگون انجام می شود که متداول ترین سایت های طراحی شده سایت های وردپرسی می باشند.
قبل از شروع به طراحی سایت باید دامنه و هاست مورد نیاز خود را خریداری کنید. اگر دامنه ای را مد نظر دارید  باید استعلام آن گرفته شود ، که آیا دامنه باز می باشد یا قبلا خریداری شده است ما توصیه میکنیم تمامی دامنه های ir را از ایرنیک مرکز ثبت دامنه کشوری ایران خریداری کنید و حتما قبل از خریداری استعلام دامنه را از ستاد سازماندهی فضای مجازی بگیرید که قبلا مشکلی برای دامنه مورد نظرتان ایجاد نشده باشد .
طراحان ما میتوانند در این زمینه بصورت رایگان شما را راهنمایی کنند ، استعلام دامنه مورد نظرتان را دریافت کنید ، در صورت بسته بودن دامنه پیشنهاد هایی برای ثبت دامنه بصورت های مختلف دریافت کنید و یا بسته به حجم دامنه مشاوره دهند که چه نوع هاستی با چه مقدار حجم دریافت نمائید .
همچنین جهت طراحی وبسایت بسته به نوع فعالیت خود نوع قالب سایت شما مشخص  میشود که به چه صورت می باشد شرکتی ، خبری ، فروشگاهی و ...
شما میتوانید با ارسال درخواست از طریق فرم زیر از کلیه امور مربوط به طراحی سایت ، مدت زمان طراحی سایت و هزینه های طراحی سایت اطلاع پیدا کنید .
طراحی لوگو و برند امری تخصصی می باشد که در برندسازی و بازاریابی فعالیت تجاری شما ثاثیر فراوانی دارد. در واقع شما تمامی سرمایه خود را بر روی لوگوی خود ذخیره می کنید. به همین جهت قبل از ثبت برند و لوگو باید طرحی مجذوب کننده ، شیک ، ساده و پرمعنا را در نظر بگیرید ، امروزه تمامی برند ها در جهت ساده سازی و مفهومی شدن پیش می روند. بسته به نوع فعالیت شما طراحان ما به شما مشاوره تخصصی می دهند که به چه نوع لوگویی نیاز دارید لوگو تصویری ، نوشتاری یا ترکیبی . شما میتوانید از مشاوره تخصصی و رایگان طراحان ما بهره مند شوید و همچنین از طریق درخواست فرم زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد  طراحی لوگو ، مدت زمان طراحی لوگو و هزینه طراحی لوگو را دریافت نمائید .

هر بنگاه تجاری و خدماتی که کالا و خدمات عرضه می کند ، نیازمند ملزومات اداری و تبلیغاتی می باشد هرچه این ملزومات شکیل تر و زیبا تر بنظر برسد باعث ارتقای کلاس کاری و شخصیت سازی فعالیت تجاری می شود . تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی نیازمند کارت ویزیت می باشند تا فعالیت خود را در مواجه با افراد دیگر معرفی نمایند قطعا طراحی کارت بزینس شما بسیار مورد توجه مراجعه کنندگان قرار می گیرد و نشان دهنده درجه ی اهمیت کسب و کارتان می باشد هرچه کارت ویزیت ارئه شده بیشتر جلب نظر کند موجب می شود احساس بهتری نسبت به فعالیتتان برای دیگران ایجاد شود ، بجز کارت ویزیت که مورد نیاز تمامی فعالیت ها می باشد ، تراکت و بروشور جهت تبلیغات و معرفی کسب و کار نیز بسیار مهم می باشد همچنین سربرگ و پاکت و کلیه ملزومات اداری که کمک می کند فعالیت شما بیشتر به چشم بیاید.
شما میتوانید در تمامی زمینه های ذکر شده از مشاوره تخصصی و رایگان طراحان ما بهره مند شوید و همچنین از طریق درخواست فرم زیر اطلاعات مورد نیاز در مورد  طراحی ست اداری ، مدت زمان طراحی ست اداری و هزینه های طراحی ست اداری را دریافت نمائید .

فرم درخواست خدمات

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم
    error:
    سلام؛ وقت بخیر
    چطور می تونم کمکتون کنم؟