پشتیبانی از ساعت 9 الی 18 تماس با ما

خدمات شرکت

منظور از خدمات شرکت، ثبت انواع شرکت، صورتجلسه تغییرات و رتبه بندی شرکت ها می باشد.ثبت شرکت و تغییرات مربوط به آن در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری  و رتبه بندی شرکت ها در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بررسی می گردد.در ذیل زیر مجموعه خدمات شرکت را توضیح می دهیم.

 

برای ثبت هر نوع شرکتی ابتدا می بایست نام سه سیلابی با ریشه فارسی و زیبا انتخاب گردد. پس از انتخاب نام می بایست موضوع شرکت از نظر نیاز به مجوز یا عدم نیاز به مجوز بررسی گردد. سپس دیگر اطلاعات شامل آدرس و کد پستی، سرمایه، اسامی مدیران، میزان سهام سهامداران، دارندگان حق امضاء مشخص گردد. در صورتی که موارد مذکور مشخص گردید برای ثبت در سامانه اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری اقدام می گردد.

توجه1: اگر نامی برای شرکت در نظر ندارید از طریق فرم ذیل درخواست انتخاب نام برای شرکت را وارد نمایید . کارشناسان ثبت اطمینان با توجه به نوع فعالیت شما به صورت رایگان نام های زیبا به شما پیشنهاد می نمایند.
توجه 2: اگر در انتخاب موضوع برای فعالیتان سوالی دارید از طریق فرم ذیل درخواست انتخاب موضوع برای شرکت وارد نمایید. کارشناسان ثبت اطمینان با توجه به فعالیت شما موضوعی جامع و کامل به صورت رایگان به شما پیشنهاد می نمایند.

برای انجام هر نوع تغییراتی بابت شرکت/موسسه باید صورتجلسه تغییرات آماده و پس از امضا سهامداران/شرکاء به اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری ارسال گردد.برای انجام تغییرات حتماً باید دقت شود که مجمع متناسب با تغییرات تشکیل گردد. مثلاً اگر برای تغییر آدرس مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده تشکیل گردد، صورتجلسه بدلیل عدم تشکیل مجمع صحیح رد می گردد.

نکته : انتخاب مجامع باید طبق قانون تجارت باشد. اگر به مجامع تسلط ندارید از طریق فرم درخواست خدمات موضوع درخواست را تنظیم صورتجلسات وارد نمایید.

شرکت های مهندسی بر مبنای فعالیت ای که انجام می دهند به سه گروه مشاوران ، پیمانکاران و شرکت های انفورماتیک تقسیم می شود.به طور کلی شرکت هایی که طراحی مهندسی را انجام می دهند شرکت های مهندس مشاور ، شرکت هایی که  انجام پروژه های مهندسی را بر عهده می گیرند شرکت های پیمانکار و شرکت هایی که در زمینه it فعالیت می نمایند شرکت های انفورماتیک نامیده می شوند.

نکته : رتبه بندی شرکت ها طبق آیین نامه های صادره از سازمان برنامه و بودجه کشور انجام می گیرد و امر پیچیده و زمان بری می باشد. چنانچه قصد دریافت گواهینامه صلاحیت را برای شرکت خود دارید توصیه می گردد از طریق فرم ذیل، درخواست خود را ارسال نمایید تا کارشناسان ثبت اطمینان به شما مشاوره ای کامل در خصوص نحوه اخذ گواهینامه مربوطه ارائه می نمایند.

فرم درخواست خدمات

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم
    error:
    سلام؛ وقت بخیر
    چطور می تونم کمکتون کنم؟